:: BabyMarket.ir :: فروشگاه اینترنتی کودکان - کودکان , آموزشی , ترانه کودکانه | مجموعه بی نظیر کارتون کایلو caillou
صفحه نخست
راهنمای خرید آنلاین
درباره ما
ارتباط با ما

ثبت فیش بانکی

نام خانوادگی
شماره سفارش

بانک

شماره فیش
تومان مبلغ

فهرست محصولات
آموزشی [24]
     کودکان
     والدین
موسیقی [4]
     کودکانه
     داستانی
انیمیشن [26]
     کودکان
     مجموعه چند قسمتی
اسباب بازی [22]
     بازی فکری دو یا چند نفره
     بازی فکری یک نفره
     کمک آموزشی
دانگ یی پک کامل [1]
محصولات برتر
لونپوس پیرامید
مجموعه فوق العاده انيشتين كوچولو - آموزشي روانشناسي Baby Einstein
Tell Me More English for Kids - قوی ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان
آموزش زبان انگلیسی کودکان
زیباترین سریال کارتونی جهان انیمیشن ناروتو - (NARUTO) زیرنویس فارسی

ارسال محصولات برای سراسر ایران

تمامی محصولات به صورت خرید نقدی و واریز وجه محصول به صورت آنلاین یا کارت به کارت و یا

واریز وجه از طریق بانک بعد از تایید واریز ارسال می گردد

شماره تماس فروشگاه : 09357478096  بعد از خرید برای اطلاع از زمان ارسال تماس بگیرید

مهم در صورت خرید حتمآ از طریق ثبت فیش یا تماس با ما اطلاع دهید مهم

توجه هرگونه واریز وجه از طریق شماره حساب ها باید اطلاع داده شود توجه

مجله اینترنتی من

 

http://mymag.ir

 

بازي افزايش هوش لنپوس

مجموعه فوق العاده انيشتين كوچولو

مجموعه كودك متفكر براي والدين متفكر

سفر و گردشگري

بهترين انيميشن جهان نارتو

کارتون اسمورف ها

كودك شما مي تواند بخواند

سري کارتونهاي دوراي ماجراجو

مجموعه بی نظیر کارتون کایلو caillou

این كارتون ساخت شركت «سینار» است كه در سال ۱۹۹۸ جایزهٔ بهترین سریال انیمیشن (از آكادمی سینما و تلویزیون كانادا) را از آن خود ساخت. كایلو یك پسر بچه‌ای چهار ساله و كنجكاو است كه هر بار ماجرایی از زندگی را تجربه می‌كند.مجموعه ای کامل و بی نظیر کارتون پرطرفدار کایلو در ۴ دی وی دی اورژینال قابل پخش دردی وی دی  پلیر و کامپیوتر با کیفیت عالی و اورجینال این مجموعه به زبان اصلی می باشد و قابل پخش در کامپیوتر و دی وی دی پلیر های خانگی است لطفآ در زمان خرید دقت کنید که زبان مجموعه اصلی میباشد قبل از خرید راهنمای خرید نقدی را مطاله و به آسانی خرید کنید این مجموعه با کاور و لیبل اختصاصی  و قاب دی وی دی عرضه میشود

http://babymarket.ir/pic/1326702527_.jpg

http://babymarket.ir/pic/1326721108_.jpg


از پیدا كردن حیاط خلوت خانه‌اش تا اولین پروازش با هواپیما. در جریان این ماجراها كایلو، عجایب لذات یك پسر كوچك بودن را در این دنیا كشف می‌كند. شخصیت‌های مجموعه «كایلو»: كایلو پسر بچه‌ای كوچك و با قدرت تخیل زیاد است. او دوست داشتنی بازیگوش و كنجكاو است و از كشف هر چیز جدید و جالب لذت می‌برد.

http://babymarket.ir/pic/1326660945_.jpg

http://babymarket.ir/pic/1326750129_.jpg

او همیشه آماده برای تجربه كردن یك ماجرای جدید و «رُزی» خواهر كوچك كایلو است. رُزی خواهر كوچك‌تر دو ساله كایلو است. رُزی، كایلو و خندیدن را دوست دارد. كایلو هم رُزی را دوست دارد و از او مراقبت می‌كند. البته فكر می‌كند كه رُزی در انجام همه كارهایی كه كایلو اجازهٔ آن‌ها را ندارد، آزاد است!

http://babymarket.ir/pic/1326725661_.jpg

http://babymarket.ir/pic/1326731171_.jpg


مامان و بابا كایلو همیشه می‌تواند برای شریك شدن در ماجراها، روی مامان و بابا حساب كند. مامان و بابایی دقیق و دلسوز كه همیشه زمان خاصی برای این كه فقط با كایلو باشند. در نظر گرفته‌اند. مامان بزرگ و بابا بزرگ كایلو مادر بزرگش را خیلی دوست دارد و پدر بزرگش را نیز تحسین می‌كند. مادر بزرگ او یك هنرمند عاشق طبیعت است و پدر بزرگ همیشه برای یك ماجرای تازه، یك بازی قایم باشك و یا دوستان كایلو است.

http://babymarket.ir/pic/1326676910_.jpg

http://babymarket.ir/pic/1326742602_.gif


لئو بهترین تعریف كردن داستانی دربارهٔ كودكی پدر، آمادگی دارد. كلمانتین، لئو و سارا این سه نفر دوستان كایلو در همسایگی و مهد كودك هستند. كلمانتین چهار ساله یكی از بهترین دوست كایلو در مهد كودك، یك پسر بامزه و پُر تحرك‌تر از كایلو است. آن‌ها با هم حسابی شیطنت می‌كنند.

http://babymarket.ir/pic/1326709277_.gif

http://babymarket.ir/pic/1326714715_.jpg


سارا هفت ساله است و از مهارت‌ها و آزادی‌هایی برخوردار است كه كایلو تازه آن‌ها را تجربه می‌كند. عروسك‌ها «گیلبرت» گربه‌ای عروسكی است كه به جای این كه یك اسباب بازی باشد، می‌تواند به موجودی كه گوشت و خون دارد تبدیل شود. «تدی» خرسی عروسكی است كه احساسی دربارهٔ خودش ندارد. البته او زمانی متعلق به پدر كایلو بوده است. «ركسی» جوان‌ترین عضو این گروه یك دایناسور است و مأموریت او بازگرداندن جایگاه و ارزش‌های خانوادهٔ دایناسورها است. او عاشق بیرون رفتن و كشف جاهای تازه است. «دی دی» یك سنجاب بازیگوش است كه در حیاط پشتی خانه كایلو زندگی می‌كند.

http://babymarket.ir/pic/1326684878_.jpg


● نكته‌های آموزشی


۱) كایلو چهار ساله دوستان جدید پیدا می‌كند. كایلو درمی‌یابد كه داشتن دوست اهمیت دارد. او یاد می‌گیرد كه دوست خوب بودن، پذیرفتن طرز نگرش خاص یك دوست به دنیا است.


۲) كایلو به بچه‌های كوچك كمك می‌كند كه بفهمند كه تنها نیستند. همهٔ بچه‌ها سوالات زیادی دربارهٔ همه چیز دارند و كایلو به دو و سه ساله‌ها كمك می‌كند تا بفهمند كه كجا می‌روند و جایگاه آن‌ها را تحسین می‌كند.


۳) چهار ساله‌ها عاشق خندیدن هستند و كایلو هم از این مسئله استثنا نیست. كایلو به بچه‌ها یاد می‌دهد كه حتی در مواقعی كه زندگی آسان نیست، با یك برخورد صحیح یك كار سخت را نیز می‌توان انجام داد.
مخاطبان مجموعه مخاطبان این مجموعه كودكان ۶-۲ سال هستند. در تمام مجموعه‌ها كایلو ۴ ساله است. كودكان ۴-۲ سال، وقتی كایلو را می‌بیند می‌فهمند كه در كجا هستند و بچه‌های بزرگ‌تر وقتی او را می‌بیند به یاد می‌آورند كه چقدر بزرگ شده‌اند. گروه‌های آزمایشی نشان داده‌اند كه این سریال مورد علاقهٔ یك جنس (دختر یا پسر) نیست. هم دخترها و هم پسرها، كایلو،‌ خانوادهٔ او و دوستانش را دوست دارند. مجموعه اصلی تلویزیونی «كایلو» شامل سه قسمت انیمیشنی، عروسكی و بازی زنده در قالب یك برنامه نیم ساعته است، ولی در تلویزیون ایران تنها قسمت انیمیشن آن نمایش داده می‌شود. این قسمت‌های انیمیشنی شامل موضوعاتی مثل، بزرگ شدن، روابط خانوادگی، دوست پیدا كردن و دوست نگه داشتن، مراقبت از حیوانات خانگی، بیمار شدن و از این سری مسایلی است كه كودكان پیش دبستانی با آن‌ها هر روز رو‌به‌رو می‌شوند و سعی می‌كنند آن‌ها را یاد بگیرند.

http://babymarket.ir/pic/1326651349_.jpg

http://babymarket.ir/pic/1326746307_.jpg

 


سوالاتی كه همیشه دربارهٔ كایلو پرسیده می‌شود. چرا كلهٔ كایلو كچل است؟ طراحی شخصیت كایلو براساس قهرمان داستان آن، قبل از ساختن این مجموعه انیمیشن طراحی شده بود. به طور كلی، در نظر كودكان، كایلو نمونه‌ای از یك بچه پیش دبستانی است. و به مو داشتن یا نداشتن او اهمیتی نمی‌دهند. وزمانی كه از آن‌ها در این باره سوال شده، پاسخ‌ها از عدم اهمیت این مسئله حكایت داشته است.

http://babymarket.ir/pic/1326668207_.jpg


مسایل آموزشی كه در این مجموعه به آن توجه شده چیست؟ شركت‌های «سینار» و «پی‌بی‌اس» همیشه در نظر دارند كه سریال‌های تلویزیونی با كیفیت بالا، بدون خشونت و شامل مسایل اجتماعی برای كودكان بسازند. بر طبق تحقیقاتی كه روانشناس كودكان «نیكول نادیو» انجام داده،‌داستان‌های كایلو به كودكان كمك می‌كند كه با عزت نفس، اعتماد به نفس و استقلال (متكی به خود بودن) بزرگ شوند. كایلو چه تفاوتی با بقیه سری مجموعه‌های كارتونی گروه سنی پیش دبستانی دارد؟ اغلب انیمیشن‌های تلویزیونی، معمولاً شما را به جاهایی می‌برند كه در حالت واقعیت نمی‌توانید به آنجا بروید.

http://babymarket.ir/pic/1326700838_.jpg


چیزی كه كایلو را از بقیه متفاوت می‌سازد، این است كه برخلاف آن‌ها یك دنیای واقعی توأم با فانتزی به تصویر كشیده شده است.


دنیای طراحی شده خیلی واقعی است كه برای برنامه‌های سنین پیش دبستانی غیر معمول است. بچه‌ها كایلو را یك پسر كوچولوی «واقعی» می‌بینند كه به آسانی می‌توانند با او ارتباط برقرار كنند. ماجراهای كایلو روابط بین بچه‌های كوچك و دنیای اطراف آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. هر داستان مشكلات درگیری‌ها و شادی‌های خاص دوران رشد یك بچه كوچك را بیان می‌كنند. بچه‌ها خودشان را در كایلو می‌بینند واین ارتباط آن‌ها را با قهرمان كوچكشان محكم‌تر می‌كند. دامنهٔ لغات كایلو نیز، در محدودهٔ یك بچه چهار ساله است.

http://babymarket.ir/pic/1326711415_.gif


كایلو درست مثل یك بچه واقعی صحبت می‌كند، نه آن طوری كه بزرگ‌ترها فكر می‌كنند كه بچه‌ها باید آن گونه حرف بزنند. سادگی كار انیمیشن و رنگ‌های درخشان شاداب آن‌ كاملاً مطلوب آن‌هاست. تهیه مجموعه تلویزیونی كایلو چگونه آغاز شد؟ از سال ۱۹۸۷ كتاب‌های كایلو، چاپ «ادیشن شووت» بیش از دو میلیون نسخه در سراسر دنیا به فروش رسیده است و به زبان‌های فرانسه، اسپانیایی و … ترجمه شده است. «سینار» مصرانه به دنبال دستیابی به امتیاز كتاب با هدف ساخت یك مجموعه تلویزیونی بود.


اولین كارتون‌های كوتاه كایلو برای نخستین بار در ۱۹۹۷ در كانادا ساخته شد. موفقیت غیر قابل پیش‌بینی این سری انیمیشن، منجر به شراكت «سینار» و «Pbs » در ساختن سریال‌های نیم ساعته كایلو برای تلویزیون شد و بعد از آن كتاب‌های بیشتری براساس سریال‌های تلویزیونی به بازار آمد.

کایلو نام یک برنامه تلویزیونی انیمیشن است که داستانهای آن با مادربزرگی (که راوی داستان نیز هست) شروع میشود که برای نوه های خود از کتاب قصه می خواند.

خانواده کایلو

http://babymarket.ir/pic/1326677989_.jpgکایلو: کودکی ۴ ساله که از طریق دوستان و والدینش با جهان پیرامونش آشنا می شود

پدر کایلو

مادر کایلو

پدربزرگ کایلو

مادربزرگ کایلو

روزی: خواهر کوچک کایلو

ایلو کودکی 4 ساله است که در حال کشف دنیای اطراف خود با قوه تخیل قوی اش میباشد. او با خانواده اش پدر و مادر، خواهر کوچکش روزی، پدربزرگ و مادر بزرگش زندگی میکند. او همچنین دوستان زیادی دارد که با آنها بازی میکند و اوقات خوشی را می گذراند. کایلو در حال شناختن دنیای اطراف خود میباشد و بشدت علاقه دارد که زودتر بزرگ شود. هر چیزی اطراف کایلو باعث تجربه ای جدید برای اوست که کایلو از با آن بازی می کند و چیز در تازه ای یاد میگیرد. او در خانه، مدرسه یا پارک فرصت یاد گیری داشته و رشد میکند.

هر بخش از کارتون کایلو قسمتی از زندگی اوست. بدلیل تخیل خوب کایلو چیزهای معمولی روزانه او یک تجربه و کشف جالب میباشد. او نقش شخصیتهای مختلف، مثلا یک پزشک، یک خلبان، یک آشپز یا یک معلم، را بازی میکند و در این بازیها با مسائل مختلفی آشنا میشود. لیکن کایلو میتواند تفاوت بین زندگی واقعی و تخیل را بفهمد. بعد از هر بار بازی کایلو با خوشحالی به زندگی عادی یک بچه 4 ساله باز میگردد.

مجموعه کارتونهای کایلو، که برای بچه های 4 ساله طراحی گردیده است، از قسمتهای 6 دقیقه ای تشکیل شده است.در هر قسمت کایلو یک کشف جدید در دنیای خود میکند.

http://babymarket.ir/pic/1326729605_.jpgچرخشی 180 درجه ای

از ابتدای شروع مجموعه کایلو، هر قسمت یک تجربه روزانه را نشان میدهد که برای کودکان تداعی کننده زندگی خودشان است. در ساخت کایلو سعی شده که کایلو تا حد امکان به واقعیت ملموس کودکان نزدیک بوده و بچه ها با آن احساس نزدیکی نمایند.

در حال حاضر کارتون کایلو بر اجرای نقش شخصیتهای مختلف تمرکز میکند. کودکان در زمان بازی پیشرفت کرده و رشد می کنند. در واقع با تصور اینکه آنان کسان دیگری هستند، کودکان میتوانند به چیزهایی دست پیدا کنند که در حالت عادی امکان پذیر نیست. در این مسیر اعتماد به نفس آنان زیاد شده و با لذت و غرور بزرگ می شوند.

نکته مهم اینست که کایلو واقعیت را با مقدار مناسبی از تخیل ترکیب میکند. هر قسمت کارتون با یک اتفاق روزانه شروع میشود و به سرعت به یک ماجرای فراتز از زندگی عادی تبدیل میگردد. برای کایلو که خیلی تجربه زندگی ندارد این ماجراها بسیار جذاب هستند. او میتواند کارهای خارق العاده ای انجام داده و قهرمان یک ماجرای خیلی خطرناک در ذهن خود باشد، در حالیکه در امنیت کامل در خانه خود و یا پارک میباشد.

کودکانی که خود آشنا به این بازی هستند از اینکه کایلو هم همین کار را میکند هیجان زده می شوند. این کودکان حتی علاقمند .میشوند تا بازیهای تخیلی بیشتری را تجربه نمایند.

راهنمای خرید از سایت ما کلیک کنید

با بیش از 3 سال تجربه و ارسال بیش از 20000 محصول به سراسر کشور این مجموعه را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب و با گارانتی کامل برای شما عزیزان ارسال میکند ما کیفیت و ارسال سالم محصول خود را به طور کامل گارانتی میکنم و با پشتیبانی  تلفنی و آنلاین در خدمت شما هستیم

آسان خرید کنید از خرید خود مطمئن باشید و لذت ببرید

 کیفیت باور نکردنی , قیمت مناسب, ارسال سریع , بیمه محصول و گارانتی!!!!!!! برای گارانتی محصولات از طریق تلفن و خود سایت میتوانید اقدام کنید

خرید نقدی : برای خرید این مجموعه کافیست روی خرید نقدی  کلیک کرده مراحل را طی کرده بعد از واریز وجه محصول  به یکی از روش های موجود طبق راهنمای خرید که در زیر خرید نقدی لینک راهنما آمده محصول خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید

محصولات مشابه که شاید مورد علاقه شما باشد:

سری کارتونهای Dora the Explorer مجموعه اول (1)

سری کارتونهای Dora the Explorer مجموعه دوم (2)

مجموعه ديگو Go Diego Go Season 1


  دیدگاه شما : [0] نظر  رای به محصول :
تگ ها : کایلو | caillou | خريد caillou | خريد اينترنتي کایلو | خريد کایلو | خريد کایلو | خريد پستي كارتون | خريد پستي كارتون کایلو | خريد پستي کایلو | سفارش اينترنتي كارتون کایلو | سفارش اينترنتي كارتون کایلو | سفارش اينترنتي کایلو | سفارش پستي كارتون کایلو | سفارش پستي كارتون کایلو | سفارش پستي کایلو | فروش كارتون کایلو | فروش کایلو | كارتون caillou | كارتون کایلو | كارتون کایلو كلوب | کایلو | کایلو pershan | کایلو خرید پستی کارتون های | caillou cartoon pershan subtitle | خريد كارتون کایلو | خرید پستی کایلو | خرید اینترنتی کیف کایلو | خرید کارتون کایلو | خريد كارتون caillou season 4 | گیم و بازی | راهنمای بازی blackmirror2 | دانلود رايگان بازي هاي caillou | مقالات sid | transport giant دانلود بازی | دانلود transport giant | total club manager 2003 | راهنمای جامع بازی tomb raider anniversary | دانلود بازی beach life | دانلود بازی Gadget Tycoon | دانلود رایگان بازی OIL TYCOON2 | بازی caillou | دانلود بازی کایلو | خرید کارتون caillou | بازی کایلو | راهنمای قدم به قدم بازی Fallout 3 | دانلود gadget tycoon | راهنمای قدم به قدم بازی امپراطوری روم | گیم برای بازی | بازي کایلو | بازی های کایلو | دانلود رایگان Beach Life | بازی gadget tycoon | hizom restaurant address | کایلو 6 | کایلو | مدل لباس پرنسسي قرمز | مدل لباس پرنسسی | | دانلود کارتون کایلو | کارتون کایلو | عکس کارتون کایلو | دانلود رایگان کارتون کایلو | caillou دانلود | عکسه کایلو | تصاویر کایلو | دانلود کارتون caillou | دانلود کایلو | دانلود کارتن کایلو | برنامه کودک caillou | ماجراهای کایلو dvd | دانلود رایگان کایلو | دانلود کارتون CAILLUO | فیلم کایلو | کایلو | دانلود موزیک ترکی کارتون کایلو | caillo دانلود | caillou دانلود کارتون | آموزش زبان کودکان | آموزش زبان برای کودکان | اموزش زبان کودکان | کودک 3 ساله | آموزش زبان فارسی برای کودکان | شعر برای کودکان 3ساله | اموزش زبان برای کودکان | آموزش زبان كودكان | دانلود آموزش زبان کودکان 3 تا 7 سال | آموزش زبان کودک | کودک سه ساله | آموزش کودکان 3 ساله | کودکان 3 ساله | دانلود آموزش الفبا | کودکان سه ساله | كودك سه ساله | بازيهاي كودك 3 ساله | کودکان 3 تا 4 ساله | آموزش زبان براي كودكان | cd آموزش زبان کودکان | كودكان 3 ساله | آموزش كودك 3 ساله | خصوصیات کودکان 4 ساله | كودك 3 ساله | بازيهاي كودكان 3 ساله | ا خرید اینترنتی کارتون کایلو | خرید مجموعه بی نظیر کارتون کایلو caillou | خرید پستی کارتون کایلو | خرید کارتون caillou | خرید کارتون کایلو | دانلود کارتون کایلو | سی دی کارتون کایلو | فروش اینترنتی کارتون کایلو | فروش پستی کارتون کایلو | فروش کارتون کایلو | کارتون caillou | کارتون کایلو |

قیمت : 15000 تومان - 6 dvd
موضوع : انیمیشن - کودکان
تعداد بازدید : 7153 بار


راهنمای خرید نقدی        

محصولات مرتبط :

مجموعه برنامه های Sesame Street
قيمت : 21000 تومان
انیمیشن Yogababa gabkaba
قيمت : 6000 تومان
انیمیشن کودکانه Team Umi Zoomi
قيمت : 6000 تومان
مجموعه بسیار زیبای Ni hao kai lan
قيمت : 9000 تومان
مجموعه انیمیشن ردپای آبی Blue's Clues
قيمت : 8000 تومان
مجموعه بی نظیر کارتون کایلو caillou
قيمت : 15000 تومان
مجموعه ديگو Go Diego Go Season 1
قيمت : 16000 تومان
مجموعه عروسکی المو - elmo
قيمت : 6000 تومان
مجموعه عروسکی بارنی دایناسور بنفش
قيمت : 15000 تومان
مجموعه تنها در خانه 4،3،2،1 - Home Alone Pack
قيمت : 4000 تومان
کارتون زیبای پلنگ صورتی
قيمت : 7500 تومان
کارتون ملوان زبل
قيمت : 6000 تومان


محصولات تصادفی
کارتون اسمورف ها - The Smurfs
مجموعه طلائی لونی تونز
مجموعه انیمیشن شان گوسفنده (Shaun the Sheep)
انیمیشن کودکانه Team Umi Zoomi
مجموعه سه قسمتی Baby Bright
لینکستان
شرکت رباتیک خلاقان مهر افرا[1058]
بازی فلش[1092]
مینی مگ[1181]
رسانه مجازی کودک ونوجوان[1336]
مرجع تصویری هتل[1658]
دانلود نرم افزار اندروید[1511]
بازی لونپوس[2536]
بازی آنلاین[2836]
فروشگاه افزایش هوش[2721]
وب سازان پردیس[2231]
نارون وب[2296]
سرزمین شاد[3318]
دانلود نرم افزار کودک[4282]
فروشگاه زبان[3658]
پردیس تور[3458]
سایت ساز مهر[3038]
فروشگاه ساز آفتاب[3268]
شرکت نگاه روشن پارس[3279]
اخبار


اين وبسايت توسط فروشگاه ساز آفتاب 3 محصولي از شرکت نگاه روشن پارس ايجاد شده است